Organizator:

Otwarcie Forum H2POLAND i debata inauguracyjna

10:30 - 12:00
Poznań Congress Center
Zobacz więcej

Czy regiony potrzebują wodoru by być konkurencyjne? Czy wodór da się obronić? Czy społeczeństwa są gotowe na wyzwania?

12:15 - 13:00
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK SPOŁECZNY | PANEL: Czy regiony potrzebują wodoru, by być konkurencyjne? Czy wodór da się obronić? Czy społeczeństwa są gotowe na wyzwania? >>>> W tym samym czasie w BLOKU GOSPODARCZO-BIZNESOWYM trwa debata: Jak najlepiej wykorzystać potencjał gazów zdekarbonizowanych, biowodoru i biometanu w pierwszym etapie transformacji energetycznej w Polsce?
Zobacz więcej

Jak najlepiej wykorzystać potencjał gazów zdekarbonizowanych, biowodoru i biometanu w pierwszym etapie transformacji energetycznej w Polsce

12:15 - 13:15
POZNAŃ CONGRESS CENTER
w zakresie gazów zdekarbonizowanych, biowodoru i biometanu w pierwszym etapie transformacji energetycznej w Polsce?
Zobacz więcej

Jak świat wprowadza udane ekosystemy wodorowe?

13:05 - 13:50
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK SPOŁECZNY | PREZENTACJE: Jak świat wprowadza udane ekosystemy wodorowe? Jak to może funkcjonować bez strat? >>>> W tym samym czasie w BLOKU GOSPODARCZO BIZNESOWYM: Magazynowanie i wychwytywanie CO2 - CO2 nową walutą.
Zobacz więcej

Magazynowanie i wychwytywanie CO – CO nową walutą

13:15 - 14:15
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK GOSPODARCZY i BIZNESOWY | PANEL: Magazynowanie i wychwytywanie CO2 - CO2 nową walutą. >>>> W tym samym czasie w BLOKU SPOŁECZNYM trwa prezentacja: Jak świat wprowadza udane ekosystemy wodorowe? Jak może to funkcjonować bez strat?
Zobacz więcej

Przerwa lunchowa

13:50 - 14:45
Poznań Congress Center
Zobacz więcej

Jaką przyszłość ma wodór w Europie? Jaką ma moc zmiany?

14:25 - 15:10
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK SPOŁECZNY | PANEL: Jaką przyszłość ma wodór w Europie? Jaką ma moc zmiany? >>>> W tym samym czasie w BLOKU GOSPODARCZO-BIZNESOWYM trwa panel: Wodorowy wyścig: na jakie miejsce możemy liczyć?
Zobacz więcej

Wodorowy wyścig: na jakie miejsce możemy liczyć?

14:45 - 15:45
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK GOSPODARCZY I BIZNESOWY | PANEL: Wodorowy wyścig: na jakie miejsce możemy liczyć? >>>> W tym samym czasie w BLOKU SPOŁECZNYM trwa panel: Jaką przyszłość ma wodór w Europie? Jaką ma moc zmiany?
Zobacz więcej

A wodorowe społeczeństwo w Kosmosie? A to już Program ARTEMIDA czy jeszcze LEM?

15:15 - 16:00
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK SPOŁECZY | PANEL: A wodorowe społeczeństwo w Kosmosie? A to już program ARTEMIDA czy jeszcze LEM? >>>> W tym samym czasie, w BLOKU GOSPODARCZYM trwa debata: Jak wodór może pomóc w uniezależnieniu Polski od surowców z Rosji?
Zobacz więcej

Jak wodór może pomóc w uniezależnieniu się Polski od paliw kopalnych?

15:45 - 16:45
POZNAŃ CONGRESS CENTER
BLOK GOSPODARCZY I BIZNESOWY | DEBATA: Jak wodór może pomóc w uniezależnieniu Polski od paliw kopalnych? >>>> W tym samym czasie w BLOKU SPOŁECZNYM trwa panel: A wodorowe społeczeństwo w Kosmosie? A to już program ARTEMIDA czy jeszcze LEM?
Zobacz więcej